Şirket profili

1 Mayıs 2014 tarihinde kurulan Novitek Mobil Teknolojileri Ltd. Şti., ağırlıklı olarak mobil ve endüstriyel otomasyon çözümleri, ERP sistemleri ile uyumlu çalışabilecek endüstriyel otomasyon uygulamaları(veri toplama, pdks, tanımlama sistemleri (avuç içi, parmak, yüz vb.), ERP ve otomasyon projelerine mobil bazlı takip, kontrol, terazi projeleri vb. işlemler ile firmalara yenilikçi çözümler sunmayı hedefleyen bir işletmedir.

Novitek’in kuruluş felsefesi gereğince önem verdiği konular; işimizi kusursuz ve gösterişsiz yapmak, kalite ve sorumluluk konusunda ısrarcı olmak, verimlilik ve profesyonelliğin tüm gereklerine uygun davranmaktır. Verdiğimiz hizmetlerde güvenilirlik ve dürüstlüğü ön planda tutarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden fark etmek, katma değer yaratarak, yüksek düzeyde müşteri tatmini sağlamaktır.

İhtiyaçlarınızı doğru ve minimum maliyette belirleme ve doğru yazılım çözümlerini bulma konusunda hizmetinizdeyiz.

Detaylar kaliteyi, kalite memnuniyeti getirir!

Bu ilkeyle çıktığımız bu yolda gelişen çağın gereklerine uygun bir şekilde yapılanmakta ve atılan her adımda verimliliği sürekli kılarak kaliteli, adaletli çalışma prensipleri doğrultusunda hizmette sınır tanımamaktayız.

Languages